Kategorie
TOPbox - Topované firmy

Buďte první na tomto místě - topujte svoji firmu

Pravidla a podmínky

Přidání firemního zápisu je podmíněno platnými pravidly a je povinností každého registrátora, aby se jimi řídil. Respektováním pravidel lze předcházet neúspěšnému či chybnému procesu schválení zápisu. Porušení pravidel může vést k omezení zobrazení zápisu.

 1. Vícečetné vkládání jedné firmy do katalogu je zakázáno. Vyjímku tvoří vkládání provozoven firmy.
 2. Zápis umístěný v katalogu a webová stránka, na kterou odkazuje, nesmí odporovat platným právním normám České republiky, mezinárodním právním normám a obecně uznávaným mravním hodnotám a etickým zásadám. Zápis s nežádoucím obsahem porušujícím tato pravidla nebude schválen a uživatel může být upozorněn administrátorem.

 3. Po schválení vaší firmy v katalogu doporučujeme začít využívat nadstandardní funkce katalogu, pomocí nichž můžete svou firmu zvýhodnit a upřednostnit před ostatními firmami. Odkaz s placenými volbami bude schválený v okamžiku uhrazení částky za nadstandardní funkce.

 4. Firmám a fyzickým osobám s více než 5 zápisy a pravidelným registrátorům, kteří se specializují na vkládání firem do katalogů, rovněž mediálním firmám v zastoupení klienta registrujících velká množství firem do katalogu, je uložena povinnost umístit relevantní zpětný odkaz ze stránek registrovaných či jiných stránek, dosáhne-li v rámci jednoho uživatelského účtu počet schválených firem počtu pět. Za každých 5 firemních zápisů z jednoho uživatelského účtu tedy plyne povinnost umístit 1 zpětný odkaz na URL adresu http://www.katalog-firem.net. Zde najdete zdrojový kód na stránky.

 5. Registrovat domény třetí úrovně (tretiuroven.domena.cz) a více sekcí jedné domény (např. každou kategorii e-shopu) je zakázáno.

 6. Název (titulek) zápisu musí úzce korespondovat s oficiálním názvem stránek nebo společnosti.

 7. Název zápisu musí být v rozsahu 3 - 52 znaků a začínat velkým písmenem, popř. číslovkou, je-li tato v oficiálním názvu webových stránek, na který bude zápis odkazovat. Je zakázáno psát název pouze velkými písmeny. Po prvním velkém písmenu by měla následovat písmena malá.

 8. Název zápisu nesmí obsahovat nepovolené znaky ?, !, #, @, %, $, *, apod. a nesmí obsahovat URL adresu.

 9. Povinné položky zápisu jsou opatřeny hvězdičkou (*). Doporučujeme vyplnit co nejvíce i nepovinných položek, aby zápis měl maximální informativní váhu. Všechny vyplněné položky se zobrazí v detailu zápisu.

 10. Do pole Firemní web musí být napsána platná a funkční webová stránka.

 11. Pole Popis - smysluplně popisuje obsah webových stránek a musí být v rozsahu 30 až 390 znaků. Nesmí obsahovat adresy a kontakty a žádné superlativy týkající se ceny a kvality nabízených produktů a služeb.

 12. V případě, že provozovatel uzná za vhodné změnit údaje u zápisu, může tak učinit.

 13. Zápis je nutné umístit do tematicky vhodné kategorie a pokud možno do co nejnižší podkategorie.

 14. Nepodaří-li se vám nalézt vhodnou kategorii, vložte firmu do libovolné kategorie a napište nám e-mail se žádostí o vytvoření nové kategorie. Žádost bude zpracována a firma přeřazena do nové kategorie.

Platnost pravidel od 14.11.2011


Náš TIP

 • Dálniční známka 2024 Odkaz na oficiální státní e-shop!
 • Půjčovna vysoušečů, odvlhčování objektů, vysoušení vytopených objektů po celé střední Evropě.

Top odkazy