Kategorie
TOPbox - Topované firmy

Buďte první na tomto místě - topujte svoji firmu

Význam katalogu

Katalog firem umožňuje zaregistrovat odkaz do své databáze pod příslušnou podkategorii. Použijte formulář pro přidání odkazu a přidělte vašemu záznamu název, internetovou a emailovou adresu, klíčová slova, případně další údaje vystihující vaši firmu, obchod, e-shop, služby nebo www stránky. Pro vyhledávání v databázi můžete využít efektivní vyhledávač, do kterého zadáte vhodné klíčové slovo a kliknete na Hledat. Druhý způsob, jak vyhledat firmu v databázi, je proklikat seznam kategorií na úvodní stránce.

Schválení odkazu

Zaregistrované odkazy se řadí do fronty, kde čekají na schválení, které zpravidla trvají 7 dnů. Pokud jste při registraci zvolili placené volby, je pro uveřejnění nezbytné uhradit částku za tuto službu (tyto finanční prostředky slouží výhradně pro provoz katalogu). Údaje o částce a čísle účtu se zobrazí při posledním kroku registrace. Do poznámky přidejte jméno odkazu. Schválením se odkaz začne zobrazovat v našem rejstříku firem.

V čem jsme odlišní?

Minimum reklam. Reklamu - pro většinu lidí rušivou věc - najdete na každé stránce maximálně jedenkrát (vyjma sekce Reklama). Na našem katalogu také nenajdete žádné zprávy ze světa nebo sportu, nejsme zpravodajský server, jsme katalog firem ;)
100 % indexovatelnost. Katalog nepoužívá redirecty hypertextových odkazů na vaše stránky, odkazuje pomocí klasické url adresy. Proto vyhledávače odkazy snadno zaindexují. Smysluplný popis korespondující s odkazem v jeho blízkosti způsobuje umocnění relevantnosti odkazu.
Texty bez entit. O textovém obsahu popisu odkazu platí, že jeho znaky nejsou nahrazeny znakovými entitami.
Validní katalog. Všechny stránky katalogu udržujeme XHTML validní a CSS validní, aby je vyhledávače lépe ohodnotily. Tím roste důležitost katalogu a rank. A vaše odkazy získávají na kvalitě.Náš TIP

  • Dálniční známka 2024 Odkaz na oficiální státní e-shop!
  • Půjčovna vysoušečů, odvlhčování objektů, vysoušení vytopených objektů po celé střední Evropě.

Top odkazy